Гарячі новиниДумкиШоу-бізнес

Як Ізраїль “зʼїв” бронзове місце Jerry Heil & Alyona Alyona на “Євробаченні 2024”?

Два півфінали “Євробачення 2024” позаду, і завтра ми дізнаємося переможця і яке місце посяде Україна з піснею Teresa & Maria у виконанні Jerry Heil & Alyona Alyona. Після першого півфіналу букмекери нам прогнозували друге-третє місце, а сьогодні вже четверте.

Україна впевнено трималась у трійці лідерів, набравши 9% шансів на перемогу. Другий півфінал значно змінив ситуацію, і вже на ранок показник наших дівчат опустився до 6%.

Менш ніж за добу представниця Ізраїлю Еден Ґолан вирвалась з девʼятого місця на друге. Не дивлячись на пропалестинські мітинги і спробу прорватись на конкурс, не дивлячись на виступи в окупованому Криму та проживання в Росії раніше. Еден має чудовий голос, гарний номер і стандартну пісню для конкурсу, але саме вона може стати “темним конем” конкурсу.

Нині без жодного сумніву перемогу прогнозують Хорватії, але не забуваємо про те, що геополітика має визначальний характер при голосуванні професійного журі, хоча представники “Євробачення” завжди беззаперечно наполягають, що конкурс поза будь-якою політикою. Якщо проаналізувати всі переможні місця, вони на 80 відсотків повʼязані саме з політичною ситуацією.

Перемога Ізраїлю це жест підтримки цивілізованого світу і згладжування конфлікту в регіоні, адже ситуація досить тяжка і неймовірно спірна. Хорватія цього року “вирулює” хітовим приспівом та хуком, сам номер досить стандартний.

Нині третє місце у Швейцарця. Пісня цікава, хлопець харизматичний, проте шаленого захоплення не викликає. Jerry Heil & Alyona Alyona потрібно сильно постаратись, аби прорватись до трійки. Можливо, додати якусь фішку, або доповнити декорацію, мати стабільний вокал під час виконання пісні і звичайно заразити усіх присутніх енергією та харизмою.

Nemo representing Switzerland with the song “The code” performs on stage during the second semi-final of the 68th edition of the Eurovision Song Contest (ESC) at the Malmo Arena, in Malmo, Sweden, on May 9, 2024. A week of Eurovision Song Contest fest

У 2024 досить складно бути в трійці через політичну складову та надвисокий запит європейців саме на фрік-шоу з танцювальною музикою.

Бажаємо нашим дівчатам сил, натхнення і не дивлячись на місце, яке посядемо, знати, що для себе ми вже переможці. Живучи в стані війни, підготувати ефектний номер, пісню, підкорити слухачів хітовою піснею – це вже велике досягнення.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *