Зіркові пліткиІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

Відома українська ведуча розлучається з чоловіком після 21 року спільного життя. Винна молода коханка (СЕНСАЦІЯ)

Знаєте у чому недолік молодих коханок? Вони не вміють тримати язика за зубами. Ви знаєте, що обʼєднує чоловіків за сорок років? Це вікова криза і слабкість до молодої плоті. Звичайно узагальнювати не будемо, але здебільшого подібне трапляється.

Сьогодні піде мова про зіркову пару, яку ви добре знаєте. Він – чоловік зі звʼязками із забезпеченої сімʼї, вона – відома блогерка та телеведуча (з минулого), як сказав колись один мудрий тоді ще юнак. Він давно втратив до неї інтерес, а вона прагнула створити образ ідеальної сімʼї. Усе було чудово, не завжди гладко. У них була криза в стосунках, вона хотіла піти до Володимира Локотко – колишнього генерального директора «Нового каналу», але трапилась на шляху Ольга Фреймут, у долі були свої плани на героїню сьогоднішньої статті.

Після невдалої спроби залишитись в серці генерального директора, перевзувшись у повітрі, видихнула і повернулась до чоловіка. Він її віддано чекав – дочекався.

У них все налагодилось. Пара багато подорожувала, а за кордоном навіть купували іграшки для дорослих на чому вона акцентувала в багатьох інтервʼю. Вона хотіла показати усім, що в її сімʼї ідилія, як душевна, так і фізична.

Вона почала розвиватись на youtube, будувати новий етап карʼєри, а він в цей період був на солідній державній посаді. Грошей у сімейства було вдосталь. Вона завжди вважала себе леді «Люкс, не була з народу.

І ось, 24 лютого 2022 року починається повномасштабне вторгнення. Вона вигукує гучні патріотичні гасла, а від української мови верне щелепа. Вона і не думала змінюватись, але настав екзамен в зовсім новій реальності. Українці змінились. Їм хочеться бачити перед собою справжніх, щирих, людяних. Для неї це справжнє випробування, адже вона завжди люкс, завжди недосяжна. Зіркова пара вирішила діяти швидко – він пішов служити, а вона страждати по ньому ледве не в кожному інтервʼю. Вона просто хотіла стати своєю, ближче до людей. Ну можливо трішки політичні амбіції заграли в розкішниці, але то таке, тема для зовсім іншої статті. 

Young couple with broken heart, close up. Unrequited love. Broken heart. Love and relationship problems concept. Man and woman hands holding two parts of broken heart. Unhappy Valentine Day

Вона страждала і страждала, страждала і страждала, а він мовчки хотів побудувати новий етап карʼєри. Він їй говорив: навіщо ти це робиш? А вона далі страждала і страждала. В житті так буває, що інколи переграючи роль в якій ти неорганічна починаєш дратувати усіх, навіть своїх коханих. Тут саме цей випадок. Поки вона страждала, він знайшов молоду коханку з гарними формами та красивим волоссям. Він зачарувався нею, особливо молодим тілом, її шкірою, яка на дотик, як шовк. Завжди є вибір: з одного боку юна хохотушка, легка, невимушена і дружина, яка страждає і страждає, а ще вдома стискає твої яєчки ментальним електрошокером. Вибір очевидний…

Дружина розуміла, що є похолодання, що він все менше приділяє їй часу. Але маючи зміїну натуру жінка провела ледве не «спецоперацію» аби вивести його на чисту воду. І вивела … в одній спідній білизні з присмаком гріховного кохання. Це було плювком для її внутрішнього люксового ЕГО. Вона робила усе, аби стати ближчою до людей, навіть відмовилась в публічному просторі спілкуватись з найближчою родичкою, яка обрала росію. Вона могла піти на все, аби сподобатись, тільки не собі. Внутрішні комплекси та зміїна натура зʼїдали її останні півроку, а тут зрада. Зрада з молодою, більш харизматичною, говіркою та легкою у розмові, як пірʼїнка.

Вона пробачила би його, якби коханка не була молодшою. У нашої пікової дами великі комплекси щодо віку.  Не змогла…запалала як сірник і погодилась розлучитись. При цьому забере якомога більше нерухомості, адже вона жадібна монополістка.

Щодо нього – він щасливий. Молода коханка готує зранку неймовірний омлет «Пашот», чого давно вже не робила дружина. Втратила навички в куховарстві в момент, коли вирішила що він не піде ніколи до іншої.

А молода коханка радіє і впевнена, що він з нею надовго. За келихом вина вихваляється подругам своїм самцем, а він увесь день згадує її  омлет «Пашот»….

Про розлучення мовчатимуть максимально довго. Для них великим прикладом стали Потап і Настя. Будуть публічно триматись одне одного під час великих штормів, аби врятувати уламки репутації. Її розшатана менталка і запальність заважатимуть нормально працювати. Ми побачимо не один конфуз і «випадіння» з образу ідеальної жінки та сімʼї. Вона буде пити пігулки від стресу, аби забутись. Потім буде кидатися в обійми багатьох чоловіків, адже по натурі вона «пантера». Її обійматимуть інші, але не вона. Вона не здатна кохати, вона звиклати рахувати гроші і будувати багатоходівки. 

На цей раз вона буде в обіймах інших аби забутись, але думатиме всеодно про нього, адже він розчавив її люксове ЕГО. Вона буде думати про нього, поки він щоранку буде прокидатись від приготування новою молодою коханою омлету «Пашот»…

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *