Зіркові пліткиШоу-бізнес

У Клавдії Петрівни з’явився конкурент – артист Харфанг під маскою сови

Поки стратегія лейблу Клавдії Петрівни щодо загадковості персонажу співачки починає розпадатись, на противагу з’являються співаки з не менш загадковим амплуа. Переглядаючи ввечері YouTube випадково натрапив на прем’єру кліпу від невідомого мені артиста Харфанг. Він приховує обличчя під маскою, випустивши свій перший трек “Усе”.

Український шоу-бізнес нині дивує своїм різноманіттям – тепер з’явився артист під псевдонімом “Harfang”. Загадковий виконавець, який сам себе називає “Людиною-совою”, вже викликав зацікавленість серед меломанів.

У офіційному релізі артиста зазначається, що співпраця з ним стала справжнім викликом для режисера Артура Лермана, який зняв відеокліп на його трек, описуючи це як цікавий досвід безособової комунікації та творчої співпраці. Творчість “Harfang” відзначається сумішшю стилів поп та реп, яка пронизує слухачів глибокими емоціями та пропонує їм новий погляд на музичний світ.

Зі слів автора пісні “Усе” Євгена Тріплова, співпраця з Harfangбула ініційована через соціальні мережі. Режисер кліпу Артур Лерман розкриває, що спільно з командою артиста вони розробляли концепцію відео, ніколи не бачивши справжнього обличчя виконавця, яке завжди залишалося за маскою.

Інтрига є, тембр голосу запам’ятовується, але я все ж таки віддам перевагу олдскульному розумінню, що це за артист, як виглядає, коли є прив’язка до образу. Тому звертаюсь до наших читачів, кому що відомо про цього артиста, надсилайте інформацію на пошту, вказану на сайті під статтею. Спробуємо дізнатись, хто такий Харфанг.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *