Шоу-бізнес

Як Аліна Паш втомилась від війни та поїхала будувати кар’єру в Лос-Анджелес?

Українська співачка Аліна Паш увірвалась в український шоу-бізнес наче грім: свіже звучання, яскравий стиль, ні на кого не схожий образ. Здавалося, що дівчина спіймала Бога за «бороду». Амбіції виросли до рівня Нацвідбору на Євробачення, де головним конкурентом Аліни став гурт Kalush Orchestra. Хто переміг у пекельному змаганні, знаєте самі, а от для Аліни Нацвідбір став точкою неповернення через порушення правил участі в конкурсі. Виявилось, Аліна відвідувала окупований Росією Крим. Аби не вилізли скандальні факти, вона підробила документи. Усі помиляються, але для більшості слухачів такий крок став повним розчаруванням в артистці.

Аліна під час повномасштабного вторгнення проявила себе достойно – благодійні заходи, збір коштів для потреб волонтерів та ЗСУ. Після інтерв’ю для YouTube-каналу «Розмова»з’явилось відчуття, що співачка змогла пережити болісний період життя, а глядачі пробачили. Далі місяць тиша, другий і тут ми вже бачимо, як Аліна поїхала в Штати, так і не повернувшись. Безумовно, будь-який артист мріє про визнання саме в Америці. Можна лише підтримати амбіції та прагнення Аліни.

Але співачка, яка говорила, що завжди прославляє саме українську культуру у світі, зараз повністю перелаштовує своє звучання під американський ринок, намагаючись не втратити звичний саунд. Підтвердженням тому є реліз кліпу на пісню «Sabbath». Трек створено якісно, а з іншого боку – артистка втратила повністю свою автентичність і перетворилась на середній сорт альтернативної поп-музики.

Подивимось, чи знайде себе Аліна, але зараз це виглядає як безвихідь – не втратити аудиторію тут і стати своєю там. Поки що співачці не вдалося досягнути своєї цілі.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *