ІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

Олег Кензов виступив на німецькій сцені з путіністом Сєрьогою та братом-зрадником відомої української співачки

Слово «одіозний» влучно відповідає поведінці та моральним налаштуванням співака Олега Кензова характеризуючи його і як людину, і як артиста. Українець Кензов відомий широкому загалу завдяки участі в проєкті «Х-Factor», а також гучним хітом «Обстановка по кайфу».

На цьому завершується професійна спадщина Олега. Його шлях в шоубізі досить тернистий, його характер небезпечний для жінок (колишня співака розповідала про багаторічний абʼюз та фізичні побої з його боку), а професійні навички не відповідають амбіціям. Єдина перевага – чудовий тембр голосу і техніка вокалу. Але і тут Олег вибирає шлях кальянного репертуару, жодним чином не прагнучи створити щось якісне та доросле.

Під час повномасштабного вторгнення Кензов намагався українізуватись, але зрозумів що не отримає бажаного успіху, тож вирішив виїхати «під шумок» з України та не квапиться з поверненням додому, випускаючи пісні російською мовою. Кошеня нашої пліткової спільноти надсилає мені цікаве повідомлення, на яке неможливо не звернути уваги:

18-19 травня Кензов виступав у Німеччині, як зазначено на афіші заходу на одній сцені з путіністом Сєрьогою та співаком Мішею Марвіном (рідний брат української співачки Tayanna), який спочатку підтримав Україну виїхавши з рф, але потім повернувся назад. Далі він пройшов етап «покаяння» та мовчки підтримує знищення українського народу виступаючи в країні-агресорці.

Поведінка та вчинки Кензова зрозумілі. Він має чітку позицію – гроші не пахнуть. Чекаємо на виступ нового зрадника в умовному Сиктивкарі, або іншому російському місті. Нагадаємо, що раніше Потап оскандалився з концертом в Німеччині, де на афіші виступу артист був вказаний, як представник російського ретро.