Гарячі новиниДумкиШоу-бізнес

Ані Лорак на сцені “Євробачення 2024” з Jerry Heil & Alyona Alyona (приховані скандали)

7 квітня 2024 року відбувся перший півфінал “Євробачення 2024”. Було представлено 15 заявок, серед яких 10 пройшли до фіналу. Перед виступом Alyona Alyona встигла впасти під час репетиції, а прихильників Jerry хвилювало, чи заспіває артистка чисто, адже до цього виникали певні нюанси саме з вокалом.

Затамувавши подих, глядачі чекали виступу України під номером 5. Так звана обгортка від режисерки номеру Тані Муіньо перетворила дівчат в сучасну Терезу та Марію. Номер мав свою атмосферу, концепцію, декорації давали можливість дівчатам бути в динаміці, а віджеїнг (екрани позаду дівчат) задавав настрій і драматургію номеру. Було хвилювання в обох, але вокально змогли зібратись та добре заспівати.

Але яке ж “Євробачення” без скандалів? Вчора на сайті “Суспільного” з’явилась стаття про те, що архівний номер Ані Лорак з виступом на пісню “Shady lady” планували включити в прямому етері. Зовсім скоро стаття була видалена. Виникає питання: “Суспільне” отримало по “шапці” від вищого керівництва самого конкурсу, чи щось неправильно “зрозумів” автор статті. В будь-якому випадку це не перший конфуз цього року. Наприклад, представниця Ізраїлю взагалі виступала раніше в окупованому Криму, а німець пропонував повернути Росію на конкурс, мотивуючи тим, що “Євробачення” не арена для політичних розбірок. Ну так, ну так…

Попередньо букмекери прогнозують нам 4 місце. На першому – Хорватія, друге – Швейцарія, третє – Італія. Звичайно, хотілося би побачити наших дівчат у трійці лідерів, а ось про перемогу, при всьому бажанні, мова не йде. Зі зрозумілих (геополітичних) причин нам перемогу не дадуть, проте з приємних новин – ми побили абсолютний рекорд конкурсу, ставши єдиною країною, яка 19 разів потрапляє до фіналу.

Думка глядачів і букмекерів співпадає щодо перемоги представника Хорватії Baby Lasagna. Безумовно, в пісні є чіпляючий, хітовий хук. Артист яскравий, але нічого супер нового чи креативного ми не побачили. Просто пісня, яка запам’ятовується з першого разу.

Повертаючись до нашої заявки – однозначно найпотужніший номер цього року. Вважаю співпрацю Тані Муіньо з Jerry Heil & Alyona Alyona не просто вдалою, а надпотужною. Це один із кращих номерів за всю історію конкурсу від України з точки зору режисерського задуму, освітлення, концепції номеру та декорацій.

Яке місце посяде Україна вже дізнаємося в суботу, 11 травня.

Які у вас враження від виступу дівчат та яке місце отримаємо у фінальній таблиці?

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *