Зіркові пліткиІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

Дружина Остапчука, Катерина Полтавська, найближчим часом заявить про вагітність, або про розлучення (Ексклюзивні плітки)

Поки мережею ширяться чутки про майбутнє розлучення Остапчука з Полтавською, дівчина перебуває в стадії агресії. Подруги Каті розповіли нам, що жінка не просто так розлютилась на коментар комунікаційниці Міністерства освіти і науки України, пані Марії.

Справа в тому, що в даному жарті є частка правди, так би мовити. Полтавська, аби врятувати свій шлюб, мала план завагітніти і утримати Володимира дитиною. Про це говорить оточення пари. Більш дурної ідеї в житті не зустрічав. Ніколи не утримаєш чоловіка цим. Дитина – не іграшка, не інструмент маніпуляцій, це життя, за яке ти несеш відповідальність.

Так от, якщо найближчим часом не вдасться завагітніти, Катя заявить про розлучення. План Б набагато кращий, аніж народжувати. Володимир Остапчук не з того типажу чоловіків, які викликають впевненість у спільному майбутньому, сповненому маленьких Володьок.

До того ж дівчину переслідує цілий ланцюг невдач. Телеграм-канал «Гувернантка» пише:

Лондонський офіс компанії МЕТА розпочав розслідування щодо свого співробітника, громадянина РФ Владислава Слепухіна, щодо втручання до роботи інстаграм-сторінок відомих українських блогерів, політиків тощо.

Розслідування було призначене на підставі заяви особи.

За попередніми даними, громадянка України Остапчук (Полтавська) Катерина Григорівна (зареєстрована в селі Вишеньки, Бориспільський р-н, Київська обл., тел. 3809*06*09… отримувала грошові кошти на свою особисту картку від публічних осіб та блогерів за розблокування профілів в соціальній мережі Instagram.

Це грубе порушення правил спільноти та законодавства Сполученого Королівства.

За даними від компанії МЕТА, їхній співробітник коштів від співучасниці не отримував.

“Кать, ааа Кать, а як твої справи?”

Проблема на проблемі, як армагедон. Пильно слідкуємо за розвитком подій та за чутками навколо сімейства.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук і Катерина Полтавська на тлі чуток підтвердили, що офіційно одружилися. Закохані виклали світлини обручок. Про це стало відомо 7 березня 2024 року. Пара перебуває в стосунках більше року.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *