Шоу-бізнес

Тарабарова, Roxolana, Камалія – хто ще? Співачки, які не змогли стати суперзірками України

Жорстокі правила шоу-бізнесу змушують зірок тримати себе в тонусі 24/7. Щоб зайняти поважне місце в першому ешелоні, потрібно пройти надскладний шлях, як, наприклад, Артем Пивоваров, або мати багато грошей. Хоча останній фактор ніяк не гарантує народної любові.

Після початку повномасштабного вторгнення відбувся справжній ренесанс україномовного контенту. Артисти співають виключно соловʼїною, але поміж купи щоденних релізів – суперхітами є лише одиниці. Пропоную розглянути артистів, яким нічого не допомогло у підкоренні українського шоу-бізнесу.

Світлана Тарабарова відома глядачам ще з епохи «Фабрики зірок». У співачки є вже власний стиль, образ, слухач, але за десяток років так і не зʼявився той самий суперхіт, який став би рушійною силою і забезпечив би всюкраїнську любов. Зараз Світлану можна віднести до другого ешелону зірок. Думаю, що жінка має постійних клієнтів, які замовляють корпоративи за участі Тарабарової, має постійні ротації на радіо і ТБ, але більшість слухачів не знають пісень Світлани.

Має мільйони, мільярди … і зараз піде мова не про Камалію, як ви мабуть подумали. Співачка Roxolana, маючи професійний вокал, дуже заможну родину і чоловіка, безмежний доступ до звʼязків найвищого державного рівня, не забезпечили їй золотий квиток в шоу-бізнесі. Що б Roxolana не робила, кожен крок невдалий. Якась аудиторія зʼявилась у артистки, але це мікрокроки порівняно з новими артистами, які вриваються в українські тренди. Окремо цікавить «дружба» співачки з Монатіком. Таке щире приятелювання, що цікаво на яких умовах і вигодах відбувається піар співачки на ім’я Дмитра.

Головним вікном можливостей став чоловік-мільярдер для співачки Камалії Захур. Камалія мала життя, про яке можна тільки мріяти. Мала все, крім народної любові. Дорогі кліпи, випускала пісні як гарячі пиріжки, тобто робила все, але це не спрацювало. Помилкою Захур стала відсутність професійної команди, впертий характер, відсутність розуміння, що таке хіт, і звичайно розлучення з чоловіком. Без фінансової підтримки кар’єра стрімко йтиме в забуття.

Наталія Валевська взагалі для мене феномен. І чоловік забезпечений, і вокал крутезний, і виглядає вона чудово. Має кілька сезонних хітів, але за роки праці в шоубізі зірка так і не народилась. Музичний несмак та невміле позиціонування на ринку призвели до того, що нині співачка не знаходиться в жодному із ешелонів шоубізнесу.

Чому я так наголошую в цій статті на терміні “ешелон”? Клішоване слово, проте саме воно визначає комерційний запит, що є важливим показником у формуванні суб’єктивних/об’єктивних думок щодо успіху артиста.

Наша підбірка неможлива без Єви Бушміної. Яна Швець – справжнє ім’я співачки після яскравого старту в гурті Віа Гра не змогла знайти своєї ніші в сольному плаванні. Маючи абсолютно все – харизму, вокал, зовнішність, це не допомогло Єві. Зараз жінка проживає за кордоном та активно постить свої пікантні світлини з коханим. Серед віагрянок себе також не знайшли: Настя Кожевнікова, Міша Романова, Надія Мейхер та багато інших випускниць жіночого ліцею імені Костянтина Меладзе.

Наступного разу продовжимо список тих, у кого не склалось з шоу-бізнесом. А поки в коментарях чекаємо ваш список тих, хто так і не зміг підкорити українського слухача.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *