Зіркові пліткиІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

“Дорослі дівчата” на межі закриття через серйозний скандал між Єфросиніною та Поляковою?

Вселенський скандал між Поляковою та Єфросиніною потопив "Дорослих дівчат"?

Гарячі ранкові плітки прямо із печі від наших кошенят. Команда  “Дорослих дівчат” може залишитись без роботи. Справа у тому, що проєкт попередньо закривається. Марія Єфросиніна не хоче ризикувати репутацією через мовчання щодо скандалу довкола Полякової. Марія заявила, що повинна щось озвучити. Оля була категорично проти. І тут як грім серед ясного неба:

– “Я не могу молчать!” (Єфросиніна)

– “О сестре же своей молчишь!” (Оля)

І пішла коса на камінь. Жінки не знайшли спільної мови і прийшли до того, що проєкт зариватимуть. Для глядачів озвучать: “Дорослі дівчата” себе вичерпали. Даний випадок є показовим прикладом так званої “дружби” в шоу-бізнесі. Кожен печеться виключно про свою пʼяту точку. Навіть успішний youtube продукт не зупинить крах “Титаніку”. 

Настільки Марія Єфросиніна боїться будь-яких репутаційних ризиків, що не хоче стояти поряд з гучними заголовками. Подейкують це повʼязано зі “скелетами у шафі” самої блогерки. Нещодавно естонський пліткар Антон S розповідав – чоловік Марії не воює, лише рахується в бригаді. Такий крок необхідний Єфросиніній задля майбутніх політичних амбіцій зайти до Верховної Ради. 

Ми отримали подвійне “комбо” – обережність Марії і гарячий темперамент Олі. В такому поєднанні складно знайти спільний знаменник. Щодо скандалу з Поляковою … люди зробили висновки і все зрозуміли. Єфросиніна в свою чергу, не стверджуємо, також може мати подібні “секрети”. Це порохова бочка на ходу і бездоганність Марії ляже, як картковий будинок за секунду, якщо випливуть секрети ведучої.

Можливий і альтернативний сценарій – проглотять образи та продовжать роботу над шоу. Як кажуть в народі – гроші переможуть. Також як варіант – знімуть кілька крайніх випусків, перечекають хвилю інтересу після нашого зливу і через місяць-два повідомлять про закриття. В будь-якому випадку обидві героїні “Дорослих дівчат” не залишаться без роботи, просто не сяятимуть так яскраво на небосхилі шоу-бізнесу. 

Нагадаю, що рідна сестра Єфросиніної Ліза Ющенко продовжує жити в москві та замовчує про війну росії проти України. Сама Єфросиніна наголосила, що через політичні розбіжності не спілкується із сестрою. Але злі язики подейдують, що сестри активно підтримують звʼязок та зустрічаються на «нейтральній території».

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *