Зіркові пліткиІнсайдиШоу-бізнес

“Показує себе як справжню українську жінку, а по факту – просто звабниця, яка влізла в сім’ю…” – відома українська співачка шокує “скелетами у шафі”?

Навколо артистів завжди багато чуток, особливо коли це співачка з майже бездоганною репутацією. Люди починають цікавитись, звідки вона, з чого починала свій шлях, як саме досягла успіху. На цей раз до нашої уваги потрапили чутки із народу, які були озвучені одним з кошенят (підписник). Звичайно, цікаво вивчити різні кути історії успіху.

В нашому випадку мова піде про Наталку Карпу. Жінка завжди співала українську пісню, не піддавалась російським трендам, майже не потрапляла в гучні скандали, а її коханий нині захищає Україну, за що йому велика шана та повага.

Карпа активно волонтерить та допомагає ЗСУ, але нещодавно потрапила в гучний скандал. 

Справа в тому, що еліта Львівщини вирішила гучно провести корпоратив журналу “П’ємонт”, але щоб не було суспільного осуду, організували благодійний збір, на якому зібрали трішки більше 100 тисяч гривень, що в десятки разів менше витрат на сам захід. Звичайно, це обурило суспільство. Серед виступаючих артисток там була і Наталка Карпа. Жінка прояснила ситуацію та гнівно заявила, що подасть до суду, який назвав її третьосортною співачкою.

Я задав питання в нашій спільноті їх ставлення на таку гостру реакцію артистів на будь-яку критику або не ласкаві вислови в їх адресу. Один із підписників надіслав мені наступне:

«У 2000-х співала на весіллях, голосових даних немає. Працює тільки з фонограмою.

Потім закрутила теплі обійми з одруженим та зрілим начальником МРЕО ДАІ Ярославом Степаником. В нього тоді було двоє дітей, сім’я. Сім’ю кидати він не хотів, але і молоду співачку теж не відпускав, бо, як сам казав – “гарно «любила»”.

Його старший син все знав, і через це почав зловживати чарками з міцними напоями. Степаник оплачував Карпі костюми в Назара Хіцяка (на той час найкрутішого дизайнера сценічних костюмів у Львові), пісні в Бакуна (найкрутішого автора, аранжувальника). Завжди зі студії звукозапису виходила в сльозах, адже співати не виходило, переписувала по п’ять разів… Фотосесії теж були в Шурубури (місцевий топ фотограф).

Оплачував Наталці власний шоу-балет та купив квартиру і зробив продюсерський центр. Потім і салон краси їй відкрив “КАРОНЕЛЬ”.

А ще через свої зв’язки «замовив» їй звання “заслуженої артистки України”.

Через те, що до нього всі хотіли “підмазатись”, як до начальника МРЕО, “рішати” справи та розмитнювати автівки – запрошували виступати його улюбленицю серця Карпу на весілля та дні народження. Так вона і закріпилась. Ярослав оплачував все. Їздили по всій країні з фонограмними концертами. Настільки гарно складалось життя, що та “запхала” рідну сестру в створений гурт “Гламур” (Віа Гра місцевого розливу..) щоб та теж пробувала косити бабло… але та швидко знайшла футболіста і пішла в сім’ю.

Звісно, що проплачував і кліпи і ротації на м1 і підлизався до Надії з м1, дарував Наді за ефіри Карпи брендові сумочки та путівки закордон…

Там таланту нема, все через “теплі обійми” і сильно роздуте его, бажання бути на сцені.

Про ці плітки знають всі у Львові, але якось культурно замовчують…

Дуже резонансна історія, оскільки Карпа показує себе як культурну і щиру берегиню, справжню українську жінку, а по факту – просто звабниця, яка влізла в сім’ю…» – розповідає анонімний інсайдер ексклюзивно для BespaLOVmedia.

Свічку не тримали, не знаємо, як було насправді на етапі формування співочої кар’єри Наталки Карпи. Можливо почуємо версію співачки або спростування і залюбки процитуємо її коментар та думки з цього приводу. Нічого не стверджуємо, жодного упередженого ставлення. Можливо це злісні, заздрісні язики. У медійних людей як купа прихильників, так і хейтерів. Спільнота пліткарів прагне знати усі подробиці життя зірок і тому на анонімних засадах ми озвучуємо, що нам надсилають. В шоу-бізнесі завжди тернистий шлях і доводиться шукати компроміс із совістю та життєвими принципами, але скажіть, будь ласка, в якій сфері діяльності професійне зростання дається з легкістю та без жодних проблем?

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *