СКАНДАЛИШоу-бізнес

Чому фанбаза ДанТіна співачки Тіни Кароль побудовані на «фундаменті» секти руками Завадюка? Авторський погляд

Фан бази артистів мають важливе значення в карʼєрі публічних людей. Шанувальники пушать музичні релізи артистів, тримають імʼя у фокусі уваги в суспільстві та на просторах інтернету. Інколи фанбази стають справжнім феноменом і живуть виключно своїм кумиром.

Саме так сталось з Тіною Кароль. Тільки для формування «фундаменту» спільноти був залучений Дан Балан. Ця історія трапилась на «Голос країни», коли обидва артиста були суддями шоу. Продюсер проєкту Володимир Завадюк посприяв тому, аби упакувати кейс Тіни і Дана в правильне русло з чітким позиціонуванням романтичної лінії флірту, магії між артистами, але жодного підтвердження роману не буде. Любовна історія завжди підвищує трафік, інтерес, авдиторії починають метчитись, будувати власні теорії. З комерційної точки зору це вигідно усім – рейтинг телевізійного шоу зростає, лояльність та симпатія до Дана Балана теж, а Тіна Григорівна збирає урожай приймаючи головний захват на себе.

Screenshot

Любовна лінія Тіни і Дана перетворилась в справжнє сюрреаліті в кращих канонах турецьких серіалів. Кароль потрапила до «лику святих шоубізу», а фан база стала міцним тилом в соціальних мережах для співачки. Люди почали будувати власні теорії і фантазії про зірковий тандем. Першим зерном сумніву стала заява Завадюка, який на одному із заходів розповів, що ДанТіна це успішний піар кейс телеканалу. Фани обурились і не повірили. Самі артисти теж відмовчувались, а пан Завадюк ледве не втратив роботу через гнів Тіни Григорівни.

З початку повномасштабного Дан Балан знаходиться за межами України, підтримує українців і жодним чином не пересікається з Тіною. Але фанбаза настільки звикла жити своїми кумирами, що нічого іншого навколо їх не цікавить. Вони почали вигадувати ще більше власних теорій і розслідувань. Це призвело до нервового зриву Дана Балана. Чоловік залишив емоційний пост в телеграмі:

«Я хочу звернутися до групи DanTina, який тероризує мою родину, друзів та близьке оточення: це низько!

Як я вам казав кілька років тому: нас із Тіною не пов’язують близькі стосунки. Ми не спілкувалися вже 2 роки. Немає сенсу в існуванні вашої групи. Ви живете в ілюзіях, а ваші дії, які націлені на те, щоб шкодити іншим, робить вашу спільноту небезпечною для суспільства.

Прокиньтеся і займіться своїм життям, приділіть краще час своїй сім’ї, і не витрачайте його на цей безглуздий негатив і жорстокість. Вірю, що у вас лишилося щось добре.» – зазначає Дан.

Офіційна заява артиста ставить Тіну Кароль в дуже уразливу позицію. Співачка продовжує пошук свого нового звучання та візуалу, а тут руйнується головний інформаційний тил, що може негативно вплинути на образ діви.

Боюсь що цей механізм вже немає точки відліку назад. Скоріше за все фани не приймуть таку правду від Балана, перейдуть на бік захисту Тіни і продовжать боготворити свою королеву. Дан стане обʼєктом «зради». Від любові до ненависті один крок… Фани не здатні прийняти правду, що ними маніпулювали задля комерційних вигод і будуть шукати винного. Це буде хто завгодно, тільки не Діва…

А ось Тіна успішно засвоїла головний урок шоу-бізнесу – втриматись на плаву будь-якою ціною.

Хочу побажати артистам будувати здорові відносини з прихильниками і не вигадувати казок, а фанам бажаю зберігати здоровий глузд в прояві любові до своїх кумирів.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *