СКАНДАЛИШоу-бізнес

Зірка «МастерШеф» Влад Міцкевич вперше розповів за скільки грошей працював у Полякової. ЕКСКЛЮЗИВ

Ексклюзивно для BespaLOVmedia у співпраці з Oboz.ua зірка «МастерШефу» Владислав Міцкевич дав своє перше велике інтервʼю після гучного скандалу з Олею Поляковою. В одному зі своїх сторіс чоловік заявив, що перебував у відносинах та проживав останній рік зі співачкою. Згодом сторіс були видалені, а на ранок Влад сказав, що це є неправдою. Зʼявилось чимало пліток та легенд на тему можливого роману. Міцкевич у нашій розмові говорить наступне:

«Давайте ще раз знову таки подумаємо. Я чоловік медійний. Напевно, ви бачите рекламу в мене в Instagram. Ви думаєте, що мені на життя не вистачає? Оля – моя подруга. Дуже близька. Я їй кажу, сорян, у тебе ппц з соцмережами. З тим-то, з тим-то, з тим-то. Давай я тобі допоможу, нема питань. Я берусь за це без грошей. Роблю власну штуку. Безкоштовно. В мене є всі ці переписки, якщо вони там «почнуть» щось стріляти, я можу йому відповісти. Це просто розказую вже правду. Я починаю цим займатися, тому що Оля для мене, блін, близька людина. Ясинський (продюсер Олі) запропонував працювати у них. Віз запитав в мене, скільки я хочу? Я озвучив суму 2 тисячі доларів, а він сказав що готовий платити 50 тисяч гривень. Я говорю, ну, давай, добре. І все, я почав усім займатися. Довів TikTok Полякової до ладу, зібрав команду з її людей, трішки своїх підкинув. І почали ми все це робити.»

Також він підкреслює, що власні дії були емоційним рішенням на фоні конфлікту з продюсером Полякової  Михайлом Ясинським. Про участь у шоу «МастерШеф», скандал з Поляковою, чи розмовляв з чоловіком Олі та у яких стосунках вони перебувають зараз – більш детально в новому інтервʼю на youtube каналі BespaLOVmedia.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *