Зіркові пліткиІнсайдиШоу-бізнес

Злата Огнєвіч вагітна? Як це сталося?

Сімейний стан відомих співачок постійно цікавить ЗМІ та їхніх прихильників. Злата Огнєвіч не є винятком. Жінка майже ніколи не перебувала у серйозних стосунках протягом тривалого часу, принаймні нічого про це не відомо в загальнодоступних джерелах.

Протягом її кар’єри з’явилося чимало теорій. Одні стверджують, що їй подобаються дівчата, інші – що у Злати є комплекси і необроблені травми, а також є думка, що співачка мала суперзаможного покровителя-олігарха, і це вміло приховується.

Де істина – складне питання, але прихильники артистки дещо помітили. На одному з концертів, під час танцю, у Злати була помітна характерна форма животика, притаманна саме вагітним жінкам. Наші підписники почали активно робити стоп-кадри виступу й аналізувати знімки. Здається, ніби артистка дійсно у стані вагітності.

Будемо чекати коментарів від самої співачки, а поки – насолоджуватися її творчістю. Нагадаємо, раніше Раміна Есхакзай заявила, що підтримує рух “чайлд фрі” та не бажає народжувати. Журналістка розглядає ймовірний варіант усиновлення.