Шоу-бізнес

Віталій Козловський розсекретив стать дитини під час “ванільного інтерв’ю” у своєї “колишньої”

Що ви знаєте про теплу ванну для зірок? Зараз вам розповім. Сьогодні Раміна Есхакзай у своєму Інстаграм сторіс анонсувала інтерв’ю з Козловським. Подано так, ніби це інтерв’ю року. Я до подібної подачі ставлюся скептично. Раміна презентує співака як свого колишнього нареченого. При цьому жодного слова, що цей “роман” чистої води піарна історія. Що Віталій цікавого про своє життя може розповісти глядачу? Про його відносно штучний шлюб зі своєю членкою команди Юлією та народження дитини ми розповіли ексклюзивно ще 9 березня.

Сам Віталій говорить про батьківство наступне:

“Син, це моє чудо сьогодні. І над тим, щоб стати батьками, ми працювали вже достатньо довго, ще до війни. Ось, але так Бог нам не давав. Я дізнався про те, що я стану батьком на третьому тижні, коли я вже був на полігоні. Я пішов служити. У мене були навчання військові. І мені ще тоді моя дівчина присилає повідомлення. Вона присилає тест на вагітність і УЗІ. І пише, я тебе вітаю вже п’ятий тиждень. І я подивився в екран телефону. Нас викликали на шикування ввечері. Я поклав телефон в кишеню. І просто моє серце ось так от в грудях билося. А потім я вже ввечері, коли повернувся в намет, в наметі ми жили. Я знову відкриваю це повідомлення. І єдине, що відповів, це слово “ого”.”

Далі по класиці жанру – як пішов служити в ЗСУ, судові тяжби з Кондратюком, запис нової пісні в студії і безліч шаблонних фраз. Це інтерв’ю довжиною майже у годину не розкрило співака глядачам з нового боку. Жодного питання з перчинкою: про фейковий роман з Раміною, про “теплі обійми” з колишнім продюсером, взагалі нічого нового.

Є в народі такий вислів “бути, а не здаватись”. Хочу цього побажати і Раміні і Віталію. Перестати бути вітриною штучного лоску. Почати жити своє життя і не намагатись бути тим, ким вони не є.

В цілому, інтерв’ю не викликає негативних емоцій. Раміна була залучена в діалог, не перебивала гостя, сам артист був розслабленим. Але повертаємося до фрази “бути, а не здаватись”. Пафосний анонс і жодного ексклюзиву, або чогось цікавого для глядача так і не сталось.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *