Зіркові плітки

МастерШеф Владислав Міцкевич – коханець Олі Полякової, колишній співробітник, чи гірка правда?

Сьогодні увага шоу-бізнесової тусовки прикута до нового індійського кіно, де в головних ролях зіркових Влад Міцкевич та королева ночі української сцени Оля Полякова. Спробуємо розібратись у драмі, яка розгортається перед нашими очима.

Цієї ночі Владислав опублікував серію інстаграм-сторіз, в яких зазначив, що мав любовні стосунки з Поляковою останній рік, вони проживали разом, але співачка пішла до іншого. Свою промову він завершив епатажно – викинув взуття артистки. Буквально через годину всі сторізи зникли, а підписники заскрінили матеріал.

Наступного ранку гучні заяви кухаря почали поширюватись в соціальних мережах, а сама Оля ніяк не коментує інцидент. Згодом ми побачили ряд відео з вибаченнями Міцкевича. Він повідомив, що змішав антидепресанти та алкоголь і все сказане є абсолютною вигадкою.

Після цього на УНІАН з’являється наступна інформація:

“Джерело, приближене до оточення артистки, прокоментувало скандал наступним чином: Влад працював зі співачкою як спеціаліст з роботи з соціальними мережами, був фінансовий скандал, що через неадекватну поведінку та вживання препаратів та алкоголю був звільнений, але за це вимагав виплати та неустойки в декілька тисяч доларів та погрожував, що влаштує скандал. Як і багато початківців, він дуже швидко хотів здобути популярність, працював на ТВ, був співведучим Полякової в кулінарному шоу. На жаль, він втерся в довіру до Олі та її старшої доньки та постійно просив гроші на свою творчість. Але ці кошти йшли на препарати. У результаті, коли востаннє йому Маша відмовила в 200 доларів, блогер пообіцяв, що буде «весело».

Можу погодитись з тезою, що розходячись з артистом бувають скандали, непорозуміння та образи. Не можу зрозуміти наступного – навіщо йому працювати фахівцем соціальних мереж, коли Влад медійний, будує музичну кар’єру, має статус зіркового кухаря і судячи з образу життя має високий заробіток. 

Також з’явились думки, що насправді Міцкевич зустрічався з донькою Олі, і що йому погрожують, тому всі сторізи видалені. Історія досить мутна, загадкова, і мене не покидає думка…Ще з листопаду минулого року наші підписники неодноразово надсилали спостереження, що між Олею та Владом присутня “хімія”. В іншому витоку, йшла мова про те, що пара мешкає разом на столичному Печерську.

Зазначу, що з часом ми дізнаємося усі подробиці, а поки Оля назавжди викреслить зі свого життя вже колишнього фахівця по її соціальним мережам. Як ви думаєте, роман був і усіляко приховують це, чи просто щось пішло не так і Влад просто хильнув лишнього?

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *