Зіркові пліткиІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

Птушкін та Івлєєва потайки продовжують приятелювати із частими розмовами у WhatsApp: «Настюшка, тримайся!»

Нещодавно в шоубізі просочилась незручна для Антона Птушкіна новина, що не дивлячись на повномасштабне вторгнення росії в Україну, чоловік продовжує приятелювати та підтримувати теплі стосунки з колишньою колегою по цеху – росіянкою Анастасією Івлєєвою.

В ході розмови з нашими інсайдерами, кошенята для BespaLOVmedia підтвердили ці чутки. Зі слів оточення наближеного до ведучого, друзі часто спілкуються у WhatsApp. Ба більше, він їй дуже співчуває через «покаяння» Насті, яке вона зараз проходить в рф. Блондинка нещодавно жалілася українському колезі, що на Донбасі їй було некомфортно. Птушкін розділив біль подруги.

Виходить лицемірно з боку Антона, адже він співчуває Івлєєвій, яка свідомо обрала шлях підтримки кровавого диктатора і знищення українського народу. Думаю з часом усі подробиці випливуть в медійний простір, а даний кейс лише підтверджує паразитизм і гнучкість українських селебриті.

Ніхто не списує заслуг Птушкіна у створенні його неймовірно важливих військових випусків, допомозі ЗСУ та стійкої патріотичної позиції, але саме такі «дрібниці» як спілкування з російською подружкою залишають певний післясмак…

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *