ДумкиІнтерв’ю

Супермама Лариса: «Для росіян я погана, бо вибрала Україну, для України я також погана, бо колись приїхала з Луганська»

Українське розважально-пізнавальне шоу «Супермама» на телеканалі СТБ стало улюбленою програмою багатьох українців.

Концепція формату на чолі з Дмитром Карпачовим досить інтелігентна із соціальними посилами, але яке шоу без «хліба і видовища». Навіть найблагородніша мета на телебаченні в першу чергу буде спрямована саме на рейтинг, охоплення, цифри. Так чи інакше, комерція перемагає.

Останній сезон супермам наробив чимало галасу. Лайки, провокації, скандали між учасницями і навіть бійки стали вже невідʼємним, темним боком шоу. Місяць тому вийшов епізод, присвячений супермамі Ларисі. Її заявили глядачам, як маму без рамок, адже вона виховує сина разом зі своїм колишнім хлопцем. Але справжньою вибуховою хвилею обговорення стало те, що її рідний брат після 2014 року, будучи українцем, воював на боці росій.

Жінка родом з Луганська, але під час так званого «референдуму» проголосувала за Україну і, зрозумівши, що відбувається, переїхала жити до Києва. Ексклюзивно для BespaLOVmedia в рамках співпраці з Oboz.ua ми відзняли резонансне інтервʼю з Ларисою, яке вийде на YouTube каналі BespaLOVmedia 25 квітня о 10:30. Супермама поділилась шокуючими подробицями ліквідації свого брата росіянами, про образу на Карпачова та які секрети приховує шоу.

Мені захотілося поглянути очима тих, хто не піддався пропаганді, не дивлячись на те, що Луганськ через близький кордон з РФ завжди агресивно наповнювався російським міром. У супермами Лариси є свої погляди та образи, чим вона поділилася в інтервʼю.

«Для них (росіян) я погана, бо вибрала Україну, для України я також погана, бо колись народилась там. Добре, куди мені діватись? Будуть гнобити, бо колись народилась там», – емоційно висловилась Лариса.

Також жінка не соромиться свого минулого на платформі для дорослих Онлі-Fans і заявила, що більшість супермам працюють саме в даному жанрі. Про це та багато іншого вже завтра у випуску. Епатажна, провокаційна супермама скрізь призму важливих соціальних тем та непросту долю.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *