ІнсайдиШоу-бізнес

Lida Lee заспівала з Positiff сьогодні в Одесі вперше після реабілітації (Ексклюзивне відео)

Українська співачка Lida Lee на тривалий час зникла з інформаційного простору після того, як стало відомо, що має проблеми з алкоголем. Залежність дівчини від міцних напоїв підтвердило її найближче оточення. 

Ліда ніде не зʼявлялась, ні з ким із колег по цеху не спілкувалась. Лише на днях зʼявились її перші дописи в Instagram, в яких вона натякнула на проходження тяжкого періоду життя та зраду близьких людей. Скоріше за все мова йде про реабілітацію та лікування.

Сьогодні, 18 травня відбувся концерт Positiff в Одесі. Неочікувано для усіх під час виконання титанічного хіта – пісні «Дим» на сцені зʼявилась Lida Lee заспівавши вокальні партії Дорофєєвої. Наше кошеня перебуваючи на концерті говорить наступне:

«Видно, що Ліда хвилювалась, плутала слова пісні. Чомусь була в окулярах і намагалась не дивитись в зал. Склалося враження, що вона сама себе соромиться. Не дивлячись на це, глядачі досить тепло зустріли та підтримали співачку.»

Також помітили досить нехарактерну поведінку артистки. Не було впевненості як раніше, багато хаотичних рухів. Складно зробити перший крок після темного етапу життя. Сьогодні на власному прикладі Ліда показує усім, що проблеми і складнощі трапляються з усіма і говорити про це нормально.

Бажаємо впевненості, натхнення та швидкого повернення на велику сцену.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *