Шоу-бізнес

Lida Lee презентувала кліп на пісню «Сама»: алкоголь, залежність, піар, коханець Салем чи слабкість?

29 травня українська співачка Lida Lee презентувала кліп на композицію «Сама». У новому відео співачка показала глядачам інший стиль, зачіску та музичний саунд. Пісня «Сама» пронизана вайбом 80-х років. Текст пісні говорить прямо про пошуки себе, суспільний тиск та містить відсилки до минулої співпраці Ліди з відомим артистом.

Відео лаконічне, стримане, зі смаком. Кожна локація і взаємодія відповідають смисловому навантаженню синглу, не відволікаючи глядача від основної сюжетної лінії.

У кліпі з’являється Даніель Салем, з яким співачці свого часу приписували роман. У самому відео не помічаєш любовного вайбу або шаленої енергетики від них, навпаки, технічна взаємодія в кадрі з чудовою акторською грою.

У багатьох назріває питання: алкогольна залежність, лікування в реабілітаційному центрі – це момент слабкості чи продуманий кейс?

Відповіді на ці питання ми дізнаємось з часом, але якби це була спланована стратегія, тоді чому не допрацьована і не довершена? Чому «прогрів» стався задовго до прем’єри, а не по гарячих слідах? Чому Instagram reels зі сповіддю у ванній кімнаті містить лише декілька фрагментів без жодного натяку хоча б на назву композиції?

Занадто багато запитань… Що можна сказати точно, так це те, що «Сама» – перша робота Lida Lee, в якій артистка повністю розкривається з нового боку та показує свою музичну зрілість.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *