Зіркові пліткиІнсайдиСКАНДАЛИШоу-бізнес

Jerry Heil випустила свою «розкішницю» на полювання прямо в гримерці Євробачення 2024 з одним із учасників конкурсу?

Євробачення це не лише конкурс пісні, але і платформа для скандалів. Із року в рік шоу дивує своїм масштабом, інфоприводами, заявками учасників і безпосередньо конфліктами. В цьому році фани шоу стали свідками дискваліфікації Нідерландів у фіналі та багатотисячним мітингом проти участі Ізраїлю. 

Окремої уваги заслуговує любовна лінія між учасниками. Часто виникає симпатія, пристрасть і навіть романи.

В 2024 році норвезький дует Маркус і Мартінус представляли Швецію на пісенному конкурсі Євробачення із піснею “Unforgettable” (Незабутня) після перемоги на Melodifestivalen (формат нашого Національного відбору). Хлопці мають чудовий вокал, гарно виступили і багатьом глядачам сподобалась пісня.

Jerry Heil та Alyona Alyona не втрачали часу даремно і знайомились активно з учасниками.

Jerry особливо приглянувся Маркус і Мартінус. Маркус почав проводити час зі співачкою, за кулісами вони були часто помічені в обіймах одне одного, танцювали і разом давали інтервʼю.

Нашу спільноту зацікавила ця історія і ми почали запитувати в кошенят з Мальме. Вони підтвердили симпатію між парою, а ось нашу коліжанка «Гувернантка» стала свідком пікантної ситуації:

«Ой любоньки, зараз тусуємось з нашими дівчатами на Євробаченні. Тут такі пристрасті, що соромно все розповідати. Навіть не хочу говорити про полуничку у Джері Хейл прямо в гримерці»– розповідає гувернантка в своєму телеграм каналі.

Подейкують, що Jerry Heil дозволила розкішниці влаштувати променад і нарешті насолоджуватись молодістю без заборон та обмежень. І це чудова новина. Беріть максимум від молодості, адже вона буває лише раз в житті. Радіємо за новоспечену пару і подивимось це буде короткою інтрижкою чи палкою пристрастю довжиною в роки.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *