Гарячі новиниДумкиШоу-бізнес

«Євробачення 2024» фінал: Головні скандали від Еден Ґолан в Криму і “проплати” голосів до дискваліфікації Нідерландів

Почнемо з Ізраїлю, адже представниця в цьому році Еден Ґолан має неабиякий бекграуд. Дівчина жила багато років в Москві, де мала доступ до заборонених препаратів. Про це нам розповідають кошенята. Дівчина із заможної сімʼї, у яких дуже великі звʼязки. Сімейство Еден з дитинства мріяли зробити з неї відому співачку. Грошей на доньку ніколи не жаліли. Донька не втрималась і підсіла на тяжкі залежності. Через це, аби врятувати дівчину батьки перевезли жити Еден в Ізраїль. Їм все ж таки вдалось реабілітувати співачку, повернути до професії та відправити на Євробачення. Цікаво, що Еден виступала в анексованому українському Криму і це не завадило комісії конкурсу дозводити брати участь у шоу. 

Окремо хочеться виділити те, що на YouTube постійно крутять рекламу із гаслами: «голосуй цього вечора за Ізраїль». Настільки відомо, комерційний прояв заохочування щодо голосування під забороною. Але і на це закривають очі. 

Мабуть за співачку дуже добре «занесли», не кажучи про те, що нині їй прогнозують друге місце. Так вона талановита, голос гарний, але номер і пісня дуже посередні. На другій телерепетиції номер Ґолан освистали глядачі, які підтримують Палестину у війні з Ізраїлем. До слова, по дорозі в арену на денну репетицію Еден Ґолан супроводжувала охорона, що складається з дванадцяти машин, шести мотоциклів та вертольота.

Трохи з неприємного є і у нас. Режисерка-постановниця номеру Jerry Heil & Alyona Alyona розлютилась і натякнула в своєму інстаграмі, що професійне журі конкурсу підклало нам «свиню». Якщо раніше було жеребкування за порядковий номер виступу у фіналі, зараз саме журі конкурсу визначають порядкові номери виступу учасників. Україні дістався номер два. Євроіани називають двійку «смертельною позицією», адже як показує статистика, за останні 15 років конкурсанти, які виступали під номером два, майже ніколи не потрапляли в першу десятку. Наші представниці на Євробачення прокоментували ситуацію наступним чином:

«Усі кажуть, що це death spot – смертельна позиція в контексті виступу, адже за закономірністю телевізійних шоу учасники, які виступають пізніше, мають кращу конвертацію голосування. Такий номер нам обрали продюсери шоу. Ну що ж! Кому, як не українцям, знати, як це – іти до своєї мети, попри все. Обʼєднуємося і творимо історію разом”, – зазначили дівчата.

Представника Нідерландів Joost Klein дискваліфікували у фіналі цьогорічного Євробачення. Організатори зазначають що причиною став скандал з працівницею конкурсу. 

«Шведська поліція розслідувала скаргу жінки-учасниці знімальної групи після інциденту після його виступу в півфіналі ввечері в четвер. Поки триває судовий процес, було б недоцільно, щоб він продовжував брати участь у конкурсі», — заявляють організатори.

В ході прогону генеральної репетиції сьогоднішнього фіналу повторюють сценарії, при яких проголошується яка-небудь країна, яка показує правильні 12 балів у прямому ефірі (Ізраїлю). Петра (ведуча) вмішується і передає слово супервайзеру Євробачення – Мартіну Естердаль. Той під свист юрби озвучує 12 балів Ізраїлю.

А ось Німецький співак Isaak, який представляє Німеччину в Мальме напередодні назвав божевіллям заклики виключити Ізраїль з пісенного конкурсу на тлі заборони Росії брати участь у Євробаченні. Гасло конкурсу – “Об’єднані музикою”, – нагадав він, додавши, що без Ізраїлю і Росії учасники Євробачення вже не обʼєднані музикою: – Тоді ми “Об’єднані музикою” – за винятком тих, хто належить до уряду, який робить те, що нам морально не підходить. Я вважаю це божевіллям”. Росія намагається толерувати повернення на Євробачення будь-якою ціною, в тому числі через слова учасників інших країн.

Цього року фінал буде пекельним в прямому сенсі слова, тож буде на що подивитись. Нагадую, що за новими правилами лінії голосування будуть відкриті від початку фіналу в live режимі. Українці закордоном мають наголу голосувати за наших дівчат, тож проявіть активність і підтримку. 

Попередньо перемогу може здобути або Хорватія, або Ізраїль.

Маєш гарячі плітки?
Надсилай на пошту

НАДІСЛАТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *